Tvorba
webových stránek

Tvořím webové stránky včetně textů a fotografií:

• responzivní zobrazování

• moderní čistý design

• velmi jednoduchá administrace

• výběr z mnoha šablon

• jednostránkové weby

• rozsáhlé firemní stránky

• blogy

1. PŘÍPRAVA TVORBY WEBU

Než se pustíme do samotného procesu tvorby webových stránek, je potřeba ujasnit si několik bodů:

1.1 Účel webu

K čemu má sloužit Váš nový web? Chcete Vaše zákazníky pouze informovat o Vaší existenci? Chcete prezentovat Vaše produkty / služby? Chcete přes web prodávat?

1.4 Konkurence

Co děláte jinak / navíc oproti vaší konkurenci? Čím zákazníky přesvědčíte, aby nakoupili právě u Vás? Mají se k Vám vracet? To je potřeba na webu zdůraznit.

1.2 Struktura webu

K pouhé informaci o Vaší firmě postačí jednostránkový web s kontaktem. K prezentaci a prodeji produktů / služeb jsou potřeba kvalitní texty, fotografie, výzvy k akci, prodejní systém apod.

1.5 Obsah webu

Obrázky prodávají, a proto nepodceňujte jejich kvalitu. Texty musí obsahovat správná klíčová slova pro vyhledávače a stěžejní sdělení – dlouhé statě nikdo číst nebude.

1.3 Cílová skupina

Kdo jsou Vaši zákazníci? Jaké informace na internetu hledají? Co je pro jejich rozhodnutí ke koupi důležité? Kolik jim je a jak jsou technicky zdatní? Co budou hledat na Vašem webu?

1.6 Design webu

Barvy, styl písma, velikost písma, obrázky, atd., vše by mělo k sobě ladit, aby výsledný dojem byl příjemný a ne rozporuplný. Logo a web jsou Vaší vizitkou stejně jako čisté ruce.

2. tvorba webu

Při samotné tvorbě webových stránek dbám na dodržení následujících pravidel:

b

Čistý design

Používám WordPress šablony, které nejen pěkně vypadají, ale pohání je i funkční systém.

Responzivní zobrazení

Obsah stránek se přizpůsobuje zařízení, které aktuálně návštěvník používá. Vaše stránky budou přehledné, funkční a dobře čitelné na počítači, v tabletu i  mobilu.

Klíčová slova

Díky analýze klíčových slov zjistím hledanost výrazů ve vyhledávačích ve vašem oboru podnikání. Slova následně promítnu do struktury stránek a obsahu.

z

Výzvy k akci

Obsah webu je protkán tlačítky, které vyzývají Vaše návštěvníky k akci – vyplnění kontaktního formuláře, přihlášení k newsletteru, k nákupu zboží či objednání služeb.

l

Analýza návštěvnosti

Webové stránky jsou propojené s Google Analytics, díky čemuž získáte přehled o návštěvnosti Vašich stránek a další informace.

R

Jednoduchá administrace

Úprava obsahu na Vašem webu bude pro Vás zábavou.

Vlastní fotografie

Vyfotím si fotografie, které budu pro webové stránky potřebovat.

Vlastní texty

Napíšu texty, které představí Vaše podnikání a osloví uživatele Vašich stránek.

Vlastní tvorba

Při plnění obsahu a úpravě WordPress šablony ušetřím čas čekáním na podklady – vytvořím si je sama přesně tak, jak budu potřebovat.

3. PŘEDÁNÍ WEBU

Webové stránky tvořím ve WordPressu s administračním systémem, který umožňuje jejich úpravu i přímo v těle stránky, kterou vidí uživatelé. Nemusíte znát html kódy, jednoduše si kliknete na to, co chcete upravit, přepíšete text / změníte obrázek a ihned vidíte, jak se Vaše změna projeví. Pokud si s administrací webových stránek nebudete vědět rady, ráda Vám s tím pomůžu a budu je spravovat za Vás.

Nejnovější projekty

„Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekery,“ Abraham Lincoln.

potřebujete vytvořit nové webové stránky?

Pošlete mi na sebe kontakt a já se Vám ozvu zpět.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů:

10 + 11 =